به وب سایت سردا خوش آمدید

تهران، میدان ولی‌عصر، خیابان شقایق، ساختمان نسیم | تلفن: 09304250200 | ایمیل: sardaco.iran@gmail.com
0 آیتم - تومان
  • سبد خرید شما خالی است.

بنر-دستگاه ایرانی

کیفیت بهتر دستگاه پیکسل چرخشی ایرانی

دستگاه های پیکسل چرخشی ایرانی نمونه های تکمیل شده دستگاه های چینی می باشند، یعنی ما در سردا پس از ۱۰ سال تولید پیکسل با دستگاه های چینی و شناخت ضعف های این دستگاه، به ساخت دستگاه پیکسل چرخشی ایرانی پرداختیم که علاوه بر کارایی بهتر به بهبود جنبه های دیگری از دستگاه های ایرانی پرداختیم که در ادامه این مطلب ذکر میکنیم.

 

 

ضمانت و پشتیبانی دستگاه پیکسل چرخشی ایرانی

به دلیل اینکه تمام قطعات دستگاه پیکسل چرخشی ایرانی (از صفر تا صد) در کارگاه پیکسل سردا تولید می شود، دستگاه پیکسل را با شش ماه ضمانت و پشتیبانی به شما عرضه میشود، متاسفانه این امکان برای دستگاه های چینی به دلیل وارداتی بودن وجود نداشت.

پشتیبانی و ضمانت به صورت حضوری یا در تلگرام، واتساپ انجام میشود. پس اگر در شهرستان هستید و دسترسی به تهران برایتان مشکل است میتوانید جهت پشتیبانی و ضمانت از طریق تلگرام یا واتساپ با ما در ارتباط باشید، مسئول فنی دستگاه ها از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ و پنجشنبه ها از ساعت ۱۰ الی ۱۳ آماده پاسخگویی به شما میباشد.

در مجموعه سردا میتوانید همه نوع قطعات دستگاه پیکسل و قالب پیکسل را نیز بدون واسطه خریداری کنید.

قبل از اقدام مجموعه سردا به تولید دستگاه های پیکسل افراد زیادی بودند که دستگاه پیکسل را از بقیه فروشندگان خریداری میکردند، که مجموعه سردا پشتیبانی دستگاه هایشان را برای آنها هم انجام میداد، و هم اکنون هم انجام میدهد. (البته همیشه اولویت با مشتری های سردا میباشد)

 

قیمت پایین تر دستگاه پیکسل چرخشی ایرانی

مسلما شما به عنوان یک خریدار دستگاه نمیخواهید که هزینه های گمرکی، انبار و … روی دستگاه شما بیاید و مبلغی را بیشتر از قیمت واقعی دستگاه پرداخت کنید، دستگاه های چینی به دلیل وارداتی بودن، شامل هزینه این هزینه ها می شد و قیمتی به مراتب بالاتر داشت. اما پس از اقدام پیکسل سردا به تولید دستگاه های ایرانی دیگر دغدغه این مسائل از بین رفت و ما توانستیم بدون هزینه اضافی به تولید بپردازیم، که این امر باعث کاهش حدود ۲۵ درصدی قیمت بین دستگاه ایرانی و چرخشی شد.

 

بزرگ تر شدن زیره دستگاه

در دستگاه های چینی به دلیل کوچک بودن زیره دستگاه امکان تکان خوردن دستگاه در حین تولید وجود داشت که ما با بزرگ تر کردن و مقاوم تر کردن زیره، این مشکل را حل نموده ایم.

زیره های دستگاه ها (از عرض) به ۱۰ سانتی متر رسیده که حدود ۳ سانتی متر بیشتر از دستگاه های چینی میباشد، این امر باعث شد تا هنگام تولید پیکسل، دستگاه محکم تر روی میز یا زمین قرار گیرد.

کوچک بودن زیره دستگاه ها تولید کنندگان را اذیت میکرد و در سفارشات تعداد بالا به دلیل جا به جایی دستگاه هنگام تولید به مشکل میخوردند. دستگاه های ایرانی توانسته اند این مشکل را برطرف کنند.

 

 

 

سفارشی سازی در رنگ برای دستگاه چرخشی ایرانی

زیره و دسته و ستون دستگاه پیکسل چرخشی ایرانی را به سفارش شما میتوانیم با رنگ های متنوع (رنگ دلخواه شما) تولید کنیم.

بعضی از تولید کنندگان پیکسل میخواهند که رنگ دستگاهشان متفاوت باشد که در هنگام خرید دستگاه از سردا میتوانید ذکر کنید که چه رنگی مد نظرتان است تا دستگاه با رنگ دلخواه شما تولید شود.

دقت کنید که فقط امکان تغییر رنگ دستگاه پیکسل چرخشی ایرانی در زیره، ستون و دسته دستگاه وجود دارد، چنانچه دستگاه پیکسل را با رنگ دلخواه خریداری کنید مبلغ ۷۰ هزار تومان به قیمت دستگاه افزوده میشود.

لازم به ذکر است که تغییر رنگ هیچگونه تاثثیری بر ضمانت و گارانتی دستگاه ندارد و همچنان دستگاه شما شامل ۶ ماه گارانتی و ضمانت میباشد.

 

حمایت از کالای ایرانی

همانطور که خدمتتان عرض کردیم در کارگاه پیکسل سردا تمام قطعات دستگاه پیکسل از صفر تا صد در ایران و با همت متخصصان ایرانی تولید میشود، حمایت شما از کالای ایرانی باعث دلگرمی بیشتر این عزیزان خواهد شد، در کارگاه پیکسل سردا ۳ متخصص دستگاه های CNC و بیش از ۱۰ کارگر ایرانی مشغول به کار هستند که مسلما با حمایت شما از دستگاه های پیکسل ایرانی به مراتب تعداد این افراد بالاتر رفته و باعث دلگرمی ما میشود.