به وب سایت سردا خوش آمدید

آدرس: تهران- خیابان انقلاب بعد از پارک دانشجو نبش رازی ساختمان 1134 واحد 5 | تلفن: 66763477| 09304250200 | ایمیل : sardaco.iran@gmail.com
0 آیتم - تومان
  • سبد خرید شما خالی است.

آموزش تولید پیکسل با دستگاه چرخشی

تولید پیکسل با دستگاه چرخشی چگونه است ؟

دستگاه چرخشی به دلیل سهولت بیشتر در جا به جایی قالب ها هنگام تولید پیکسل و ظاهری شیک تر و حجمی کمتر نسبت به دستگاه ریلی طرفداران بیشتری داره، در این دستگاه تعویض قالب ها به صورت چرخشی انجام میشه، با مشاهده ویدیو زیر به راحتی میتونید نحوه تولید پیکسل با دستگاه چرخشی را بیاموزید.

دستگاه چرخشی

پیکسل کجا به کار می آید؟

پیکسل ایده ای موفق برای معرفی کار و فعالیت شماست. در کمپین ها، گروه ها، انجمن ها، همایش ها، شرکت ها و حتی مراسم ها و بزرگداشت ها  است. پیکسل قابلیت تولید در اندازه های مختلف و طرح مورد نظر شما را دارد. این محصول می تواند به عنوان هدیه تبلیغاتی در نمایشگاه ها و نیز یادگاری برای دوستان و همچنین فروش در نمایشگاه های مختلف نیز کاربرد داشته باشد. همچنین میتوان به عنوان هدیه تبلیغاتی از آن استفاده کرد. گروه ها با ارائه این نمونه از کارها می توانند با هزینه کم، و با طرح های بسیار متنوع به معرفی خود و یا درآمدزایی بپردازند. ما می توانیم سفارشات شما با هر تعداد را در اسرع وقت و حداقل زمان آماده کنیم.

برای مشاهده ویدیو کار با دستگاه چرخشی کلیک کنید