به وب سایت سردا خوش آمدید

تهران، میدان ولی‌عصر، خیابان شقایق، ساختمان نسیم | تلفن: 09304250200 | ایمیل: sardaco.iran@gmail.com
0 آیتم - تومان
 • سبد خرید شما خالی است.

معرفی

درباره ما 


پیکسل ابزاری ساده، پرکاربرد و موثر برای کمپین‌ها، انجمن‌ها، شرکت‌ها و سایر گروه‌ها و مروجین حوزه‌های مختلف که می‌خواهند شعار و نشان خود را منتشر و تبلیغ کنند، است که شما را به هدفتان میرساند.

 سردا، نه تنها پیکسل را بسیار سریع و با بهترین قیمت و کیفیت برای برنامه‌های شما آماده می‌کند، بلکه با معرفی فعالیت‌های شما در فضای مجازی، همراه شما می‌ماند.

۱۰ سال سابقه تولید و عرضه پیکسل برای بزرگترین و معتبرترین  مجموعه‌ها، همراهی با کمپین‌ها گروه ها و انجمن های مختلف گواهی بر اعتبار ماست.

برخی از مشتریان سردا را بشناسید…

ما چه پیشنهاد می دهیم

گروه ها، انجمن ها، مدارس و کمپین ها برا اینکه بین مردم بیشتر و بهتر دیده بشن پیکسل میزنن. بخشی از مشتریان ما افرادی هستن که برای مراسم های خودشون مثل تولد و جشن های مختلف پیکسل اختصاصی میزنن. شرکت ها هم ایده های جالب خودشون رو با پیکسل به اشرتک میزارن.

پیکسل باید طراحی جذابی داشته باشه تا بهتر دیده بشه. شما هم اگر طرح خاصی ندارین و ایده هایی تو ذهنتون هست میتونین طراحی پیکسلتون رو به ما بسپارین که بر اساس سلیقه خودتون و المان های مورد نظرتون، مثل عکس یا نوشته و ..، پیکسلتون رو طراحی کنیم. برای اینکار با ما تماس بگرید و با طراحمون صحبت کنید

بدون شک تولید پیکسل برای بعضی هامنبع درآمده و شما هم میتونید جزوشون باشین. برای شروع می تونین پیکج راه اندازی کارگاه کوچیکتون رو با تخفیف خیلی خوبی از ما تهیه کنین و خودتون شروع کنین. ما هم کنارتون هستیم و میتونیم سال ها با همراهی هم جلو بریم 🙂

ما که هستیم؟

کاری می کنیم شما بهتر دیده بشین

تا امروز چندصد گروه برای بیشتر و بهتر دیده شدن پیکسل زدن. این راهیه برای بهتره دیده شدن شما. میتونین اسمتون رو و شعارتون رو همه جا بفرستین 🙂

ما خیلی وقته این کاره ایم

پیکسل زدن رو از سال ۸۸ شروع کردیم. کم کم داریم ده ساله می شیم. و کلی تجربه و مهارت پیدا کردیم که میتونیم در اختیارتون بزاریم 🙂

قیمت هامون خیلی خوبه 😉

مشتری هامون بهمون میگن از قیمت هامون راضین و ما هم از راضی بودنشون راضی هستیم. چی از این بهتر

کارتون رو خیلی سریع بهتون میرسونیم

اگه دیرتون شده و همایش و دورهمی و اجرای کمپینتون نزدیکه نگران نباشین. کافیه زودتر عکس و طرحتون رو بفرستین. از سرعت عملمون حتما تعجب می کنین!

ما شروع کردیم

سال ۸۸ که سال جهانی نجوم بود برای اینکه در نمایشگاه‌هایی که با موضوع نجوم در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار میشد پیکسل داشته باشیم شروع به تولید پیکسل کردم و اولین پیکسل ها در همان سال و در همان دانشگاه به دانشجویان علاقه‌مند فروخته شد.

۱۳۸۸

کارگاه اختصاصی و تولید پیکسل خام در ایران

همچنان‌که سفارش‌های گروه‌ها هر روز بیشتر می‌شد کارگاه اختصاصی سَردا در منطقه صنعتی بازار آهن شاد آباد راه اندازی شد و همزمان با منع واردات پیکسل، مجموعه سَردا به تولید مواد خام این محصول در ایران پرداخت و اولین نمونه‌های پیکسل ایرانی را در آن سال به مشتریان ارائه کرد.

۱۳۹۱

واردات محصولات مورد نیاز

افزایش سفارش‌ها و اولویت داشتن قیمت و کیفیت محصولات برای ما باعث شد که ما بخش زیادی از محصولات را به طور مستقیم از کشورهای دیگر وارد کنیم تا بتوانیم محصولات سَردا را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان ارائه دهیم.

۱۳۹۵
قدم‌های
مــــا

نیاز به تولید و عرضه پیکسل را دیدیم

کم کم گروه‌های مختلف علاقه‌مند شدند تا برای اعضای خود پیکسل‌های یکسال سفارش دهند و همچنین در برنامه‌های مختلف به عنوان هدیه به شرکت کننده‌ها اهدا کنند . این سفارش‌ها هر روز بیشتر و متنوع‌تر میشد.

۱۳۸۹

راه اندازی دفتر سردا در مرکز شهر تهران

با توجه به این‌که بیشتر مشتریان سردا از مرکز شهر تهران بودند ما تصمیم گرفتیم دفتر و کارگاه خود را به یکی از مکان‌های مناسب دسترسی در مرکز شهر منتقل کنیم تا بتوانیم با سهولت بیشتری به صورت حضوری میزبان مشتریان باشیم. به طوری‌که امروزه با وجود امکان سفارش از طریق تلگرام و سایت سَردا و عدم نیاز به مراجعه حضوری بسیاری از علاقه‌مندان برای سفرش پیکسل یا دیدن نمونه کارهای قبلی ما به دفتر سردا می‌آیند.‍

۱۳۹۴

تمرکز بر سرعت تولید و کیفیت پیکسل و سایر محصولات

امروزه نه تنها رشد مجموعه و حجم تولید در حال افزایش است بلکه تمرکز اصلی سَردا بر تولید پیکل و محصولات با کیفیت و همچنین ارائه بسیار سریع است. به طوری‌که میتوانیم ادعا کنیم سریعترین مجموعه تولید پیکسل در کشور هستیم و به همین دلیل باعث افتخار ماست که بسیاری مشتریان ما مدت هاست که برای برنامه‌ها و مناسبت‌های مختلف مجموعه سَردا را برای همکاری در نظر گرفته‌اند.

۱۳۹۶

مهارت های ما

تیم سردا زیر مجموعه ای از یک مجموعه بزرگ طراحی و تبلیغات است که در زمینه تولید پیکسل به فعالیت می پردازد و در کنار این محصول با شرکت ها و سازمان های مختلف در زمینه های تبلیغات و طراحی همکاری های جدی و بزرگی دارد.

مشاوره هدایای تبلیغاتی

طراحی گرافیک

مشاوره تبلیغات

فاطمه هاشمی نیاری

مدیریت

  عبدالله هاشمی

  طراح گرافیک

   امیر حاجی محمد صادق

   مسئول شبکه های اجتماعی و تبلیغات اینترنتی

    حنا رجبی

    مسئول بخش سفارشات و دفتر

     مریم محسنی

     مسئول دفتر

      پاکیزه حقی

      مسئول کارگاه

       آمار و ارقام

       0

       ترافیک

       0

       ساعت کار

       0

       کاربر

       0

       بروزرسانی